2021-2022 ikasturteko irakasleriaren lanpostu banaketa                

 

Zuzendaritza Taldea

  • Zuzendaria: Aitor Urrosolo Badiola
  • Ikasketa Burua: Jone Uriguen Egiraun
  • Idazkaria: Batirtze Lejardi Uriarte

Ziklo Koordinatzaileak

  • Haur Hezkuntza: Itxasne Arano Bereciartua
  • Lehen Hezkuntza-1.zikloa: Jasone Bilbao Ruiz
  • Lehen Hezkuntza-2.zikloa: Marije Jauregi Martitegi
  • Lehen Hezkuntza-3.zikloa: Joserra Bedialauneta Laka

Tutoreak

  • HH2A: Maite Olabe Meabebasterretxea
  • HH2B: Itxasne Arano Bereciartua
  • HH3A: Leire Markuerkiaga Olabe
  • HH3B: Nati Arritola Rementeria
  • HH4A: Amaia Arruabarrena Sampedro
  • HH4B: Eunate Basterrika Zabala
  • HH5A: Esther Robles Correa
  • HH5B: Maite Garate Zubialdea
  • LH1A: Arriñe Plaza Uskola
  • LH1B: Antton De La Lama Sagardia
  • LH2A: Eva Perez Solloa
  • LH2B: Zuriñe Egia Olano
  • LH3A: Natalia Aboitiz Garechana
  • LH3B: Izaskun Garmendia Jorge
  • LH4A: Jone Guenaga Valencia
  • LH4B: Ana Guisasola Solozabal
  • LH5A: Iraia Maneiro Idoyaga
  • LH5B: Garbiñe Fdez De Arroiabe Etxebarria
  • LH6A: Irene Urriolabeitia Mallea
  • LH6B: Joserra Bedialauneta Laka

Haur Hezkuntzako Laguntzaileak

  • HH2ko laguntza: Maribi Kortabitarte Madarieta.
  • Idoia Urtiaga Mallabiabarrena
  • Eider Zatika Kortabitarte

Lehen Hezkuntzako Laguntzaileak

  • Itziar Arrieta Jauregui
  • Sorne Barainka Aretxaga
  •  

Hezkuntza Bereziko Irakasleak

  • Itziar Irusta Belaustegui
  • Elisabet Txurruka Elordi
  • Nora Robles Gonzalez

 

EHI/ALE

  • Rosa Solabarrieta Eizagirre

Aholkularia

  • Jasone Bilbao Ruiz

Hezkuntza Bereziko Hezitzaileak

  • Alberto Alzaa Fernández
  • Mikele Chopitea Cendoya
  • Itziar Arkaia Rodríguez
  • Maria Victoria Jaio Mendiolea
  • Mari Carmen Larrinaga Okamika

HIPI Laguntzailea

  • Alejandra Gabiola De Blas

 

Hezkuntza Fisikoa

  • Boni Urkiola Zubikarai

Ingelesa

  • Irantzu Idoeta Akarregi
  • Itxasne Atucha Etxebarria
  • Arantza Retolaza Arrasate
  •  

Musika

  • Marije Jauregi Martitegi

Jantokiko arduraduna

  • Nerea Brenes Egiguren

Hizkuntza Proiektua

  • Irene Urriolabeitia Mallea

Bizikidetza

  • Jasone Bilbao Ruiz
  • Aitor Urrosolo Badiola

 

Bidelagun

  • Jasone Bilbao Ruiz

HNP(Hizkuntza Normalkuntza Proiektua)

  • Irantzu Idoeta Akarregi

Irakurketa Proiektua

  • Zuriñe Egia Olano

IKT/STEAM arduraduna

  • Aitor Urrosolo Badiola

Agenda 30/Ortua

  • Eunate Basterrika Zabala
  • Antton De La Lama Sagardia
  • Lourdes Iribar Murua
  • Iraia Maneiro Idoyaga

 

Zientzia Proiektua

  • Eunate Basterrika Zabala